Zangles – deel 2

De tweede proefles is achter de rug. En ik ben blij dat we die toch nog gedaan hebben. Zowel Mark als ik hebben een veel betere klik met deze docente. We voelden ons meer op ons gemak en konden iets meer met de uitleg en oefeningen die ze voordeed. Niet dat de andere docente slecht was, maar soms heb je gewoon meer of minder met iemand.

Aangezien ze van oorsprong logopediste is, helpt het mij misschien ook nog in mijn normale spraakgebruik. Want ik merk dat ik veel te vaak van achterin mijn keel praat, en op LARP’s weinig volume kan produceren.

Bijkomend voordeel is dat deze zangdocente een stuk dichterbij les geeft dan de andere, dus dat scheelt weer 20 minuten reistijd op een avond.

Ze begon eerst met het doen van een paar oefeningen om te kijken wat we al konden. Het was erg motiverend dat we haar herhaaldelijk blij verrast zagen glimlachen, dus er is in ieder geval hoop voor ons :-P

Nu maar hopen dat haar andere leerling inderdaad stopt op de maandagavond, zodat wij het plekje in kunnen pikken.

Gerelateerde posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.