Pizza – revisited

Het was niet heel origineel, maar de vorige keer dat we met de collega’s gingen uit eten, was het er zo lekker… Dus voor het afscheidetentje van onze met zwangerschapsverlof gaande collega gingen we gewoon weer naar dezelfde pizzeria.

image

Wel eens gehoord van ‘all you can eat pizza’? Nou, we hadden nu een groepsmenu waarbij er pizza’s werden aangerukt alsof het tapashapjes waren. Er stonden dus steeds andere varianten voor onze neus, waar we een stukje van konden happen.

Niet geheel aan mij besteed overigens, want ik ben enigszins kieskeurig over wat ik wel en niet op een pizza blief, maar de bodem was in ieder geval altijd heerlijk.

Nu in de trein naar huis. Thuis misschien even uitbuiken op de bank, met een glaasje Cointreau… Soms moet je het er gewoon van nemen, toch?

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.