Het leuke & het aangename

Ik houd ervan om nuttig te combineren met leuk. Toen er plannen ontstonden voor een Charm naaiweekend, bood ik dan ook gelijk ons huis aan.

Met vijf dames hebben we vanaf zaterdagmiddag genaaid, geknipt, stoffen gedrapeerd, gevloekt op velours de panne en gebrainstormd over wat het beste, mooiste, altijd passende én meest praktische model zou zijn. Wendy had heerlijke worstenbroodjes gemaakt, die binnen no-time verorberd waren (nom nom nom…).

Om vijf uur was het tijd om de barbecue aan te steken (jummerdejum)! Wij vrouwen kunnen echt wel barbecuen hoor! Lang leve de zak-met-briketten die je gewoon in z’n geheel aansteekt. En net als bij het pannenkoeken bakken horen de eerste vleesjes te mislukken, toch? ;-)

We hadden allemaal nog wat plek overgehouden, want daarna begon de meidenavond: op de bank hangen met films (de ubervreemde – maar mét Johnny Depp – film ‘The Imaginarium of Doctor Parnassus‘, en het heerlijk over-the-top zoetsappige ‘Enchanted‘) en chocoladefondue. Heel gezond hoor, want we hebben er niet alleen lange vingers en mashmellows in gedoopt, maar vooral heel veel fruit (*burp*).

Na een uitgebreid ontbijt in de tuin (smul) zijn we op zondag weer verder gegaan met naaien. We zijn behoorlijk opgeschoten, maar er is nog genoeg te doen. Op naar het volgende naaiweekend? :-)

2 comments

  1. Yvonne says:

    Wat mij betreft gaan we dit nog een keer overdoen. Het was een zeer geslaagd weekend.

  2. Alice says:

    Jaja het was leuk….maar Enchanted!! pfffff :P
    Maar je kan om me rekenen dat ik erbij bent volgende keer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.