Jee, mijn nieuwe vouwfiets is gearriveerd en ik heb ‘m zojuist opgehaald! Dit is ‘m dan:

Dat betekende wel dat de oude weg moest. En aangezien er nog een hoop meer stuk was, kon dat gelijk mee naar de milieustraat. En omdat Mark de schuur tijdelijk heeft gereorganiseerd om er te kunnen knutselen, vonden we nog meer oude meuk die we kwijt moesten. En hee, was dit niet de ideale gelegenheid om af te komen van die emmers met aarde en zand die over waren van de reorganisatie van de tuin? Oh, aangezien we de vorige maand vergeten waren het oud papier buiten te zetten, konden we dat ook gelijk meenemen.
En misschien moesten we de kerstboom ook maar eens ergens in het bos een nieuw plekje gaan geven… :-X (Serieus, hij staat al een half jaar in zijn pot op het terras en hij heeft inmiddels nieuwe lootjes aan de takken gekregen! Zo’n die-hard verdient een tweede kans. Overigens staat onze kerstster ook nog steeds op tafel te bloeien… wat is dat toch?? Vroegah gingen planten bij ons altijd hardstikke dood!).
Dus togen we eerst naar het bos om de kerstboom te herplanten en de emmers grond te legen (vreemde blikken van voorbijlopende hondenuitlaters, maar goed) en reden we vervolgens door naar de milieustraat met:
– een vouwfiets
– een printer
– een elektrische tandenborstel
– een Wii-controller
– een stuk of 40 lege batterijen
– een halogeenlampje
– verrotte houten kistjes
– een spuitbus verf
– een wc-bril
– 4 dozen oud papier
Gelijk voor vanavond via Marktplaats een afspraak gemaakt om de overgebleven terrastegels die we van de vorige bewoners hebben gekregen (zie rechterhoek van de foto), te verkopen.
Hoppakee, dat ruimt op! En aangezien de schoonmaakster net is geweest, is het huis ook gelijk schoon. Hoezee, wat een fijn gevoel!
Wel moet ik bekennen dat ik het moeilijk vond om mijn fietsje na 6 jaar trouwe dienst, zomaar in de oud ijzer container te moeten dumpen… *snik*. Dankjewel, lief fietsje! Ik zal je nooit vergeten.
[update]
En we zijn zojuist naar een opslagruimte voor de Charm inventaris gaan kijken en we hebben ‘m genomen! Dus na september komt ook nog eens de helft van onze zolder weer vrij \o/