Kraamkwartet

Zoals gezegd had ik voor de babyshower van mijn Zwusje, een gepersonaliseerd kwartetspel gemaakt. Dat was een hoop voorpret: eerst brainstormde ik over leuke categorieën en onderwerpen en daarna zwengelde ik Photoshop aan.

Stiekem was het ook nog best wat werk om alle foto’s bij elkaar te zoeken… en om ze te bewerken, aangezien ze soms te smal/hoog waren om mooi in het vakje te passen. Maar ik ben erg tevreden over het resultaat.

Een paar van de kaartjes:

serieB-kaart1 serieG-kaart4

serieI-kaart3

Er zitten er ook een heleboel tussen die vooral voor Zwusje grappig zijn, maar die jullie niet zullen snappen als ik ze hier post. Maar in crowd-humor mag best. ;-)

Bij gebrek aan lamineerapparaat keek ik Mark lief aan. Die had gelukkig inderdaad nog een hoop ongebruikte hoesjes voor zijn Magic-kaartjes liggen die ik mocht gebruiken. Alleen jammer van het glimmende bolletje links onderin, maar goed.

Het resultaat is een kwartetspel van 13 sets. Vershoudbakje beplakken, kaartjes erin en klaar!

kwartet

Gelukkig viel het spel erg in de smaak, al was het alleen maar om gekke babyfoto’s van Zwusje en haar man te kunnen bekijken. ;-)

En uiteraard heeft ze het spel achteraf als cadeau mee naar huis gekregen.

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.