Aangezien onze Wammes uitslag bleek te krijgen van zijn plastic drinkfontein, moest er een andere komen.
Eerst kocht ik deze. Maar toen die arriveerde, bleek hij erg onhandig in elkaar te zitten – niet fijn om die regelmatig schoon te moeten maken. Bovendien maakte het fonteintje continu een klaterend geluid (en nee, niet op de ‘rustgevend kabbelend beekje’-wijze…). Niet bepaald prettig als je keuken in open verbinding staat met de woonkamer.
Retour maar weer. De keus in keramieken drinkfonteinen is echter beperkt, dus liet ik er uiteindelijk eentje uit Duitsland komen:

Sammy kwam direct nieuwsgierig aangedrenteld en liep tweemaal snuffelend om het ding heen. En liet het vervolgens wat het was.
Gelukkig was het geheel goed verpakt in twee dozen en kranten…
(Zoek de kat)
Mjah, hij gaat er vast wel uit drinken. Echt.
In ieder geval is deze stil.


Tja, de fontijn vind hij mischien niets, maar als ik hem zo in zijn fort zie zitten was de aankoop wel een succes