Etentje in Arnhem

Het was gisteravond weer tijd voor een gezellig etentje met oud-collega’s. Bij wijze van tegemoetkoming waren René en Jorrit bereid om eens naar Arnhem in plaats van Utrecht te reizen.

We hadden een restaurantje in de buurt van het station, dus normaal gesproken zou ik de trein hebben gepakt, maar het kwam net niet lekker uit. Toch maar met de auto dus, en parkeren in de garage direct onder het station.

Mijn hemel, wat een menshatende ontwerpers hebben dat ding bedacht zeg! Ik was er al een paar keer eerder geweest, maar meestal vond ik direct na de ingang ergens een parkeerplekje. Nu moest ik verder doorrijden en toen snapte ik er niets meer van. Blijkbaar ben ik op een gegeven moment, toen ik op een kruising rechtdoor(!) reed, tegen de rijrichting in gaan rijden. Daar kwam ik pas achter toen ik de (smalle) bocht wilde nemen naar de volgende sectie en daar zo’n rond rood bord met witte streep boven hing. Keren en terugrijden was echter geen optie – achter me reden 3 andere automobilisten die blijkbaar net zo clueless waren als ik en nu stonden te wachten totdat ik verder zou rijden, dus moest ik toch maar door de bocht en hopen dat er niet net een tegenligger zou komen…

Na 2x op dezelfde plek uitgekomen te zijn, vond ik éindelijk de rijrichting die me een niveau lager leidde, waar wél nog parkeerplekken waren. Toen moest ik ‘alleen’ nog even de garage uit lopen.

Eenmaal van verdieping -4 op 0 gearriveerd, liep ik door de deur richting bushalte. Ik liep het halletje door en wilde de laatste deur openen. Die bleek geen klink te hebben. Huh? Hoe kom ik hier nu uit?

Uiteindelijk maar teruggelopen. Blijkt op die éénnalaatste deur een miezerig briefje te hebben gehangen dat deze ingang gesloten is, en dat je nu via verdieping -1 eruit moet. Zucht.

Gelukkig was het etentje wel erg gezellig (en vernam ik dat ik niet de enige was die problemen had gehad met deze garage). Zowel voor het hoofdgerecht als toetje hadden we een ‘mix & match’ van verschillende gerechtjes, dus we konden lekker overal van proeven en smikkelen.

En natuurlijk mocht de traditionele slechte selfie niet ontbreken! Hij is fantastisch slecht gelukt, vinden jullie niet? :-) (Al wist Joost een nóg slechtere foto te maken van Jorrit en René, maar die telt niet omdat het geen selfie is. ;-) )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.