Kitteh shoot

Vandaag was de dag waar ik me al een tijdje op verheugd had: Ork kwam langs om de fotografie voor onze bruiloft door te spreken, maar ook voor een fotoshoot van ons lieve poezebeest! We willen namelijk een foto van haar op onze uitnodiging zetten. En Ork vond het leuk om dat ook voor ons te doen.

Naast het knutselen voor Charm, ben ik in de afgelopen periode dus ook bezig geweest om wat requisieten hiervoor te fröbelen.

Met wat simpele cheap-ass ingrediënten van de Xenos (plastic bloemetjes, wit crèpepapier en wat stoffen vlindertjes) in combinatie met een stuk tuinslang (ach, hij was toch te lang voor onze tuin) en twee stokjes bamboe, kom je namelijk al een heel eind om een mooie ere-boog te maken.

En met de oude gordijnen van Yvonne plus de vulling van de zittingen van onze oude keukentafelstoelen, maakte ik een kussen in de vorm van een hartje.

 

 

Andere ingrediënten waren plastic bloemblaadjes, een stuk tule, een bruidspaartje en nep-trouwringen.

Vervolgens nog even langs de bloemist voor een look-alike trouwboeketje en naar de banketbakker voor een look-alike bruidsgebakje:

Eén van onze ideeën was, om te doen alsof de poes stiekem van de bruidstaart aan het smikkelen was. Nou doen katten nooit wat je wil, maar ik wist wel dat als er ergens slagroom op zou zitten, poes er geheid van zou eten. Alleen had de banketbakker geen geschikte gebakjes met slagroom staan.

Dus ik de situatie uitleggen. Hij keek wel even raar: “Je wil een gebakje voor je kat??”. Ehm, ja :-)

Maar hij zag de grap er wel van in en heeft vervolgens speciaal voor mij de crèmedecoratie van een gebakje afgeschraapt, er een toef slagroom op gedaan, en er nieuwe versiering op geplaatst. Met het verzoek om hem vooral de foto na afloop toe te mailen, want hij vond het hilarisch :-D

Het ‘smikkelen van een gebakje’ was dan ook het enige dat Zulay zonder aansporing deed. Het liggen op het kussen, het niet chagrijnig kijken en alle andere dingen kosten nog behoorlijk wat moeite… Maar volgens Ork zitten er zeker diverse bruikbare plaatjes tussen!

Wat we precies gedaan hebben blijft nog even een verrassing. Maar ik kan niet wachten totdat we de foto’s krijgen!

2 comments

  1. Yvonne says:

    Krijgen we dan ook alle foto’s te zien, die de kaart niet gehaald hebben? Ik ben wel benieuwd wat jullie dat arme beest aangedaan hebben ^_^

  2. Lenny says:

    Jazekers!

    En natuurlijk geldt: no kittehs were harmed during the making of these photo’s! Ik vind het al niets om dieren kleertjes aan te trekken, dus dat zit wel goed. Bovendien waren Zulay en Ork gelijk de beste vriendjes: ze heeft heerlijk bij hem op schoot en in zijn nek liggen spinnen!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.