Kerstmarkt optreden in Nijmegen

Net als vorig jaar mochten we vandaag optreden tijdens de kerstmarkt in Nijmegen centrum.

Vorig jaar was de markt er voor het eerst. Het stelde toen niet heel veel voor, maar alle begin is moeilijk dus ik verwachtte dit jaar een iets grotere versie. Wat bleek: er stonden juist nóg minder kraampjes… :-X

Maar er was dan wel weer een podiumpje! Dat voelt toch meteen een stukje professioneler als je daarop staat te spelen. En nee, ik moet zeggen dat ik daar helemaal niet meer zenuwachtig van word.

optreden

Het was erg druk in het centrum, maar omdat het marktje nogal een afgesloten geheel vormt, druppelt maar een klein deel daarvan de kerstmarkt op. Vorig jaar speelden we aan het eind van de middag en toen merkten we dat de meeste mensen al naar huis waren, dus we hadden gevraagd om ditmaal wat eerder op de dag te mogen spelen. En dat hielp! Er zijn best wat mensen komen luisteren. Waaronder diverse personen die speciaal voor ons waren gekomen! Wat lief! Lang leve Facebook-marketing. ;-)

Hoewel ik onze cd’s meer voor de vorm had meegenomen, hebben we er daadwerkelijk twee verkocht. Het hadden er zelfs drie kunnen zijn, ware het niet dat we weigerden er korting op te geven. De meneer in kwestie zei namelijk dat hij er voor €4,50 wel eentje mee wilde nemen. Tsk… Onze cd kost namelijk maar €5,- en da’s amper meer dan de kostprijs. Je gaat toch geen vijftig cent afdingen op een cd?? Of ligt dat nou aan mij? :-/ Mjah, rare mensen houd je toch.

Komende zondag mogen we weer spelen. Zin in!

kerstmarkt-nijmegen-2015-a

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.