Pffffft… wat doe ik mezelf aan?? Er is weer veel te veel leuks gepland in deze maanden.
Net terug van een week Schotland, staat er alweer het volgende in de agenda:
Komend weekend: verjaardag vieren
28-29 aug: Gebroeders van Limburg festival
3 sept: huwelijk schoonbroertje
4-5 sept: Charm
11-18 sept: week naar de USA
24-26 sept: Aon
1-3 okt: Omen
16-19 okt: lang weekend naar Zaragosa
6-7 nov: ALV & baravond Charm
Dat zijn dus precies 3 weekendjes die nog vrij zijn tussen nu en begin november… waar ik ook nog ergens een filmdag in wil plannen.
Ik ben dan ook heftig mijn to-do list aan het prioriteren. Ja, het zou leuk zijn als de voortuin in orde is voordat er verjaardagsbezoek komt, maar het is niet absoluut noodzakelijk. Mark’s broek moet wel af voor Charm en mijn hoed voor Omen moet voor die tijd ook gefixed zijn. Ik moet flink doedelzak oefenen voor het Gebroeders van Limburg festival, maar het maken van een nieuwe kaproen laat ik maar zitten – een hoofddoek voldoet ook.
Na wat strepen voelt het in ieder geval weer beter. Nog een paar avondjes flink wat dingen regelen voor de reizen, en daarna ik het vast gaan zien als iets leuks, in plaats van erover te stressen… hoop ik ![]()