Toen ik mijn geruite jurkje kocht, hing hij heel erg tuttig tot over de knie. Dus maakte ik hem een stukje korter.
Bij nader inzien vond ik hem toen eigenlijk weer net wat te kort… En hoewel ik aan het randje niets veranderd had, vond ik het ook maar een saaie rand. Na het een tijdje aangezien te hebben, besloot ik om er wat aan de doen.
Gelukkig had ik het reepje afgeknipte stof bewaard, dus kon ik er weer een stukje aanzetten. Bij de kraag waren een paar reepjes stof over elkaar genaaid met twee naadjes naast elkaar, dus het leek me wel leuk om dat aan de onderkant terug te laten komen. Helaas kon ik de stof niet schuin knippen zoals ze bovenin hadden gedaan, maar met de rafeltjes geeft het nog steeds wel een apart effect.
Dit is het resultaat:


Bij nader inzien had ik de strookjes iets breder moeten maken, aangezien het jurkje nu onderaan niet meer verder uitloopt, en zelfs iets naar binnen lijkt te trekken. Je zou zeggen dat als je er aan de onderkant iets afhaalt, de strook breed genoeg zou moeten zijn om een stukje hoger in te zetten. Maar nee, ik had zelfs stof tekort zodat ik er een stukje tussen moest zetten?! Nou moet ik bekennen dat ik het ook niet superstrak gespeld heb, omdat het een beetje rommelig moest overkomen (en ja, de rafels horen ook).
Wat vinden jullie: verbetering, of maar weer loshalen?
Ik vind de ‘voor’ versie leuker, helemaal niet te kort.
Second that.
De eerste is idd niet te kort, maar ik vind die rafeltjes wel stoer. Idd wel een beetje vreemd dat het naar binnen loopt..
Twijfel twijfel… nee ik vond ‘m eerst toch leuker. Dat naar binnen lopen vind ik toch echt wel afbreuk doen en dat korte is juist ook wel stoer.
Ik vond de eerste versie stiekem vlotter. Bovendien helemaal niet te kort! Kan nog makkelijk minstens 5 cm. af
Okee, het is duidelijk… het gaat er weer af
(en wie is dat anoniempje die de boel nog korter wil…?
)
Haha nou het belangrijkste is wat JIJ ervan vindt he?!
Woeps…het Anoniempje was dus ikke!