Hoewel we nog niet zo lang geleden met de Heksengodinnen een blotevoetenpad hadden gelopen, was het alweer een tijdje geleden dat we een volledig weekend samen hadden doorgebracht. Daar kwam afgelopen weekend verandering in!
Het oorspronkelijke plan was om naar een 80’s & 90’s party te gaan. De keuze viel op een feest in Weert. Dus boekte ik een huisje in nabijgelegen vakantiepark Weerterbergen (je kent het wel, zo’n Roompot terrein met losstaande huisjes en een centrumpje met allerlei eetgelegenheden en vermaak), zodat we de rest van het weekend ook leuke dingen konden gaan doen en op ons gemak bij konden kletsen.
Het is een heel bijzonder weekend geworden, met veel (zeer) goede gesprekken. Wat is het fijn om zulke goede vriendinnen te mogen hebben, bij wie je alles kwijt kunt en waar je volledig op kunt rekenen! <3

Op zaterdag zijn we nog even het centrum van Weert in gegaan, om accessoires te shoppen in 80’s en 90’s stijl. Maar uiteindelijk besloten we om toch niet naar het feest te gaan, maar heerlijk knus gewikkeld in dekentjes en met ondersteuning van een haardvuurtje, tafel vol snacks en (Disney)films, de avond in het huisje door te brengen.
De accessoires waren desondanks niet voor niets gekocht: voordat we gingen uit eten, hebben we ons namelijk compleet opgedirkt! Met dikke lagen make-up, getoupeerd haar en behangen met rinkelende armbanden en neonkleurige accessoires, arriveerden we in het restaurant. Heel raar aangekeken werden we niet eens – blijkbaar zijn ze er wel wat gewend. ![]()

(Zo jammer dat je op de foto niet ook onze ubercoole beenwarmers kunt zien!
)
Dankjulliewel, meiden. Het is een eer om bij de Heksengodinnenclub te mogen horen! :-*