Zo, na de Romeinse schoentjes is er weer een kostuumitem af voor Idolum, het Romeinse / vroeg-middeleeuwse LARP waar ik binnenkort een playtest van heb! Ditmaal een simpele sluier. Lekker makkelijk en snel af!

Uiteraard heb ik het naadje rondom wel met de hand gestikt. ![]()
De metalen band komt uit het Archeon en heb ik gekregen van Ernic. Een tijdje geleden vroeg hij of ik er iets mee kon. Toen sloeg ik het aanbod af, want ik had er geen doel voor, en minder zut in huis is meer beter. Maar nu ineens kan ik zoiets wel gebruiken! Gelukkig had hij ‘m nog liggen en mocht ik hem alsnog hebben.
Oh, en ik heb overigens nog steeds geen idee wat voor rol ik ga spelen. Maar ik naai gewoon lekker door. Want hee, in die tijd was het hoe dan ook onbehoorlijk om als vrouw zonder hoofdbedekking de deur uit te gaan. Dus tenzij ik een hoer moet gaan spelen, kan ik dit toch wel gebruiken. ![]()
O, goed om te weten! Op het to-lijstje: hoofdbedekking.
Prachtig! Welk materiaal heb je gebruikt voor de sluier?
Dankje! Het is dun linnen.